Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zawiercie

Zawierciańscy policjanci zatrzymali 23-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W jego mieszkaniu zabezpieczyli kilkadziesiąt porcji amfetaminy i marihuany oraz 35 tabletek ecstazy. Wczoraj mieszkaniec Ogrodzieńca usłyszał zarzut. Za takie przestępstwo grozi mu 3-letni pobyt w więzieniu.

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali w poniedziałek młodego mężczyznę, którego wcześniej podejrzewali o posiadanie środków odurzających. Ustalenia policjantów potwierdziły się. Zatrzymany 23-latek ukrywał w swoim mieszkaniu 20 porcji amfetaminy, 13 porcji marihuany i 35 tabletek ecstazy. Policjanci zabezpieczyli także elektroniczną wagę, tablet na ekranie którego porcjowano narkotyki oraz pieniądze na poczet przyszłych kar. Wczoraj zatrzymany mieszkaniec Ogrodzieńca usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Teraz śledczy sprawdzają, czy nie zajmował się ich rozprowadzaniem. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.