Wczoraj zwycięzca internetowej licytacji uczestniczył w godzinnym treningu strzeleckim pod okiem najlepszego dzielnicowego w kraju. W ten sposób zawierciańscy policjanci postanowili wesprzeć leczenie 28-letniej Karoliny, rannej w wypadku drogowym. Podziękowania za udział w charytatywnej aukcji przekazał Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Zawierciu mł. insp. Arkadiusz Miśta.

Zawierciańscy policjanci włączyli się w charytatywną aukcję dla Karoliny. 28-letniej mieszkanki Zawiercia, ciężko rannej w wypadku drogowym, do którego doszło we wrześniu ubiegłego roku. Młoda kobieta była pasażerką samochodu, w bok którego uderzył inny pojazd. Pomimo starań lekarzy do chwili obecnej nie odzyskała świadomości. Policjanci z Zawiercia postanowili jej pomóc w finansowaniu leczenia i rehabilitacji. Na charytatywnej internetowej aukcji zaproponowali godzinny trening strzelecki dla 5 osób pod okiem instruktora na multimedialnej strzelnicy.

Pierwszą licytację wygrał mężczyzna, który przekazał 750 złotych i zrzekł się nagrody na rzecz finalisty kolejnej licytacji. Druga licytacja została zakończona wpłatą 300 złotych. Wczoraj jej zwycięzca wraz osobami towarzyszącymi rywalizowali na policyjnej strzelnicy multimedialnej. Ich instruktorem był najlepszy dzielnicowy w kraju st. sierż. Adrian Piechulski. Przed strzelaniem do tarcz i wirtualnych przestępców, dzielnicowy pokazał i opisał działanie prawdziwej broni, będącej na wyposażeniu policjantów. Z gośćmi spotkał się także Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Zawierciu mł.insp Arkadiusz Miśta, który wręczył podziękowanie za udział w naszej licytacji oraz za wsparcie leczenia Karoliny.

Ładowanie odtwarzacza...

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.