Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zawiercie

Policjanci z Zawiercia poszukują 53-letniego Bogusława Nemś, podejrzanego o oszustwo. Poszukiwany mężczyzna ma 172 cm wzrostu. Na palcach lewej dłoni posiada tatuaż w postaci napisu. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu prosimy kierować pod nr tel. 47 85 352 55, 47 85 352 80 lub tel. alarmowy 112.

Bogusław Nemś jest poszukiwany na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Zawierciu. Mężczyzna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, najprawdopodobniej poza granicami kraju.

Mężczyzna ma 172 cm wzrostu i średnią budowę ciała. Na palcach lewej ręki posiada tatuaż w postaci napisu.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 47 85 352 80, 47 85 352 55 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej (zaginionej) po ustaleniu miejsca pobytu lub uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.