Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zawiercie

W mijającym tygodniu zawierciańscy mundurowi wraz z przedstawicielkami Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Zawierciu sprawdzali, czy pasażerowie komunikacji miejskiej stosują się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Kontrolowano przeważnie ranne kursy autobusowe, którymi podróżuje największa ilość osób. Przypominamy. Zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcja i częste mycie rąk, a także zasłanianie nosa i ust pozwolą ograniczyć panujące zagrożenie.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu zawierciańskiego policjanci i pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Zawierciu w mijającym tygodniu kontrolowali autobusy komunikacji miejskiej. Mundurowi sprawdzali, czy pasażerowie stosują się do zasad bezpieczeństwa i zasłaniają usta i nos. Kontrolowano przeważnie ranne kursy autobusowe, którymi podróżuje największa ilość osób. Policjanci i pracownicy SANEPIDu przypominali pasażerom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcja i częste mycie rąk, a także zasłanianie ust i nosa to podstawa w walce z koronawirusem. Dzięki zachowaniu tych zasad rozprzestrzenianie się zagrożenia będzie ograniczone.