Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zawiercie

Policjanci z Zawiercia poszukują 50-letniego Grzegorza Sadowskiego, podejrzanego o przestępstwa z art. 279 §1 Kodeksu karnego oraz art. 118 ust. 1 Ustawy o prawach autorskich. Poszukiwany mężczyzna ma 171 cm wzrostu, średnią budowę ciała, krótkie, proste włosy w kolorze ciemny blond i niebieskie oczy. Mężczyzna ma śniadą cerę i podbródek z wyraźnym dołkiem. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu prosimy kierować pod nr tel. 47 85 352 55, 47 85 352 80 lub tel. alarmowy 112.

Grzegorz Sadowski jest poszukiwany na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Zawierciu za kradzież z włamaniem, a także na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie za naruszenia przepisów Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, związanych z urządzeniami do niedozwolonego usuwania technicznych zabezpieczeń utworu. Mężczyzna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, najprawdopodobniej poza granicami kraju.

Grzegorz Sadowski ma 171 cm wzrostu, średnią budowę ciała, krótkie, proste włosy w kolorze ciemny blond i niebieskie oczy. Mężczyzna ma śniadą cerę i podbródek z wyraźnym dołkiem.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu tel. 47 85 352 80, 47 85 352 55 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą formularza „Powiadom nas”. W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!
Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej (zaginionej) po ustaleniu miejsca pobytu lub uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.