Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu poszukują mężczyzny który, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia plecaka wraz z dokumentami.

W Dniu 04 kwietnia 2022 roku w Zawierciu przy ulicy 11 Listopada 2/4 nieznany mężczyzna wchodząc do budynku firmy MN Trading dokonał zaboru w celu przywłąszczenia plecaka wraz z dokumentami w postaci : dowodu osobistego, prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego od pojazdu, karty bankomatowej, karty nfz oraz pieniędzy w kwocie 150zł.

Właściciel pozostawił plecak w budynku firmy w jadalni podczas przerwy, około godziny 9:20 - 9:30 nieznany sprawca został zarejestrowany przez kamery monitoringu znajdujące się na terenie placu przy rampie załadunkowej.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KPP Zawiercie tel. wew. 8535 280, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacje można również przekazać bezpośrednio do policjanta prowadzącego czynności tel. 47 85 35 389.