Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zawiercie

Policjanci z Zawiercia poszukują 48-letniego Pawła Pilnickiego, za którym wystawiono list gończy. Poszukiwany mężczyzna ma ponad 170 cm wzrostu, piwne oczy i siwe włosy. Mieszkaniec Łaz nie posiada małego palca prawej dłoni. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112.

Poszukiwany Paweł Pilnicki od kilku lat ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Zawierciu wystawił za nim list gończy. Mężczyzna jest poszukiwany na podstawie: Art. 209 § 1 Uporczywe uchylanie się od wykonania ciążącego na sprawcy z mocy ustawy lub orzeczenia sądowego obowiązku opieki przez niełożenie na utrzymanie osoby najbliższej.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

 

Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej po uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.