Dzięki sprawnej interwencji zawierciańskich policjantów uratowano 28-latka, który zamierzał odebrać sobie życie. Mężczyzna stał na krawędzi mostu kolejowego i groził, że skoczy. Mundurowi błyskawicznie obezwładnili desperata i przekazali go pod opiekę lekarzy.

Do zdarzenia doszło w sobotę około 22.00 w rejonie ul. Piłsudskiego w Zawierciu. Na wiadukcie po zewnętrznej stronie barierek stał mężczyzna i krzyczał, że chce z niego skoczyć. Na miejsce wezwano także strażaków i ratowników medycznych. Policjanci rozmawiając z desperatem podeszli na tyle blisko, że zdołali go przeciągnąć na drugą stronę barierek. Mężczyzna nadal szarpał się i próbował wyrwać się policjantom. Po obezwładnieniu, 28-letni mieszkaniec województwa małopolskiego trafił pod opiekę lekarzy. Dzięki błyskawicznej reakcji oraz skutecznej interwencji policjantów nie doszło do tragedii.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.