UM Zawiercie: Katarzyna Mikuła nowym Dyrektorem ARZ
16 września stanowisko Dyrektora Agencji Rozwoju Zawiercia objęła Katarzyna Mikuła. W przeszłości pracowała w firmie ANRO Sp. z o.o. Nowa szefowa ARZ biegle posługuje się językami: angielskim i niemieckim. Doskonale zna zagadnienia handlowe, ekonomiczne i biznesowe.
Ukończyła Wyższą Szkołę Bankową w Chorzowie we współpracy z Coventry University, uzyskując międzynarodowy dyplom MBA (studia podyplomowe Executive MBA, kierunek kadry menedżerskie w globalnej gospodarce). Tytuł magistra uzyskała na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (politologia).
W ostatnich latach zawodowo była związana z firmą ANRO, gdzie od 2016 r. pełniła funkcję Dyrektora Wydziału Sitodruku i Druku Cyfrowego. Zajmowała się między innymi całokształtem procesów decyzyjnych w ramach wydziału, strategią rozwoju, polityką personalną oraz zagadnieniami związanymi z promocją i marketingiem. Od 2010 r. do 2016 r. w tej samej spółce Katarzyna Mikuła była Kierownikiem Działu Handlu i Marketingu. Wcześniej pracowała jako Kierownik Działu Exportu i Marketingu, zajmując się budowaniem relacji z partnerami handlowymi na całym świecie.
Nowa dyrektor uczestniczyła w licznych programach szkoleniowych z zakresu sprzedaży, komunikacji, innowacji i przedsiębiorczości. Posiada wysokie umiejętności w zakresie prowadzenia szkoleń i prezentacji.
- Przed Agencją stoi dużo nowych wyzwań i czeka nas bardzo dużo pracy. Najważniejszy projekt, który obecnie realizujemy, dotyczy OZE (odnawialne źródła energii - przyp. red.) i jest to jeden z największych tego typu projektów w Polsce. Chcemy również być wparciem dla lokalnego biznesu, oferując przedsiębiorcom realne wsparcie w rozwiązywaniu problemów poprzez działania doradcze i organizacyjne. Na pewno bardzo istotnym zadaniem, którym muszę się zająć, jest przygotowanie założeń Strategii Rozwoju Gospodarczego dla Zawiercia - mówi Katarzyna Mikuła.
Nowa dyrektor zastąpiła na tym stanowisku Macieja Zarembę, który złożył rezygnację.
Urząd Miejski w Zawierciu,
zawiercie.eu/aktualnosci/7436
Ostatnie Artykuły

Nowy salon CentrumRowerowe.pl 1 kwietnia otwiera swoje drzwi w Zabrzu!

Przedświąteczny tłok otwiera drogę kieszonkowcom - policja ostrzega

Trzeźwi kierowcy dostali nagrody, policja nie złapała ani jednego pijanego

Świąteczny rozkład autobusów ZKM zmieni się na trzy dni

W SP 6 recytacja zamieniła się w prawdziwe święto poezji

W przedszkolu Misia Uszatka ekologia spotkała się ze świąteczną zabawą

Elegancja w ruchu – jak zachować klasę w codziennym tempie

Młodzi zawiercianie pokazali, że o straży pożarnej wiedzą naprawdę dużo
![[PIŁKA RĘCZNA] CMC VIRTU VIRET Zawiercie – Gwardia Opole 48:36 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D) – lider potwierdził klasę u siebie](/images/mecz/thumbnails/cmc-virtu-viret-zawiercie-gwardia-opole-29032026-4836.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] CMC VIRTU VIRET Zawiercie – Gwardia Opole 48:36 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D) – lider potwierdził klasę u siebie
![[SIATKÓWKA] Aluron CMC Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 w ćwierćfinale PlusLigi](/images/mecz/thumbnails/aluron-cmc-warta-zawiercie-zaksa-kedzierzyn-kozle-29032026-23.webp)
[SIATKÓWKA] Aluron CMC Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 w ćwierćfinale PlusLigi

Oszuści mają nowe legendy - policjant ostrzegł seniorów w Rzędkowicach

Uczniowie „Jedenastki” zobaczyli prawo z bliska podczas lekcji w sądzie

W Zawierciu święto rzemiosła połączyło tradycję, modlitwę i nowych członków cechu

