Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zawiercie

Szukasz samochodu idealnego? Mazda na abonament to Twoja szansa!

Długoterminowy wynajem samochodów cieszy się w ostatnich latach rosnącą popularnością zarówno wśród klientów biznesowych, jak również osób fizycznych. Wynika to z wysokiej jakości świadczonych usług, a także licznych korzyści, jakie płyną z tego rozwiązania. My polecamy szczególnie rozwiązanie, jakim jest Mazda na abonament – dzięki niemu skorzystasz z jednego z najnowocześniejszych pojazdów japońskiego producenta i zyskasz komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Sprawdźmy, jakie korzyści niesie taka usługa!

Mazda na abonament – 7 największych korzyści

 1. Doskonałe samochodu do Twojej dyspozycji

Mazda abonament to możliwość korzystania z najnowszych modeli samochodów japońskiego, cenionego na rynku producenta – możesz zdecydować się na takie samochody, jak Mazda 3 Skyenergy, Mazda Mazda 3 Skymotion czy Mazda CX-5 Skyenergy, które nie mają sobie równych pod względem parametrów, komfortu jazdy oraz niezawodności. Piękne, szybkie i pozwalające na realizację celów biznesowych oraz prywatnych, będą spełnieniem Twoich marzeń odnośnie komfortowego i bezpiecznego podróżowania każdego dnia – wystarczy tylko, że wybierzesz odpowiednią wypożyczalnię samochodów luksusowych, która w stu procentach spełni Twoje oczekiwania.

 1. Szeroki pakiet usług w ramach oferty

Wypożyczalnie oferują swoim klientom bardzo szeroki pakiet różnego rodzaju usług, dzięki którym komfort korzystania z pojazdu będzie jeszcze wyższy. Wybierając ten najwyższy pakiet, możesz liczyć na:

 • gwarancję fabryczną przez cały okres trwania umowy,
 • pełen pakiet ubezpieczeń,
 • bezpłatne usługi serwisowe i zarządzanie szkodami,
 • możliwość korzystania z samochodu zastępczego,
 • wymiana opon,
 • wysoki limit kilometrów.

Oczywiście możesz też postawić na mniejszy i tańszy pakiet, w którym znajdą się usługi, dopasowane do Twoich potrzeb (i możliwości finansowych).

 1. Elastyczność oferty

Najem długoterminowy samochodu to usługa elastyczna, dostosowywana do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nowoczesna wypożyczalnia aut zapewni Ci więc możliwość zwiększenia limitu kilometrów, dowolność działania po zakończeniu umowy (łącznie z wynajmem innego, nowego pojazdu) czy też brak ograniczeń jeżeli chodzi o wyjazdy za granicę. Dzięki temu możesz użytkować samochód tak, jak chcesz.

 1. Atrakcyjne ceny i możliwość optymalizacji kosztów

Korzystając z Mazdy na abonament, możesz liczyć na to, że miesięczna kwota, jaka będziesz płacić wyniesie kilkaset złotych, co jest bardzo korzystne w porównaniu do kosztów, jakie poniósłbyś kupujący nowy samochód. To jednak nie wszystko! Wynajem aut długoterminowy można dopisać do kosztów uzyskania przychodu, co pozwoli Ci zoptymalizować koszty prowadzonego przez siebie biznesu!

 1. Prosta i szybka rezerwacja

W dobie Internetu procedury związane z najmem długoterminowym są znacznie uproszczone i przyspieszone – wynika to z formularzy internetowych, znajdujących się na stronach wypożyczalni. To dzięki nim szybko wybierzesz konkretny model samochodu, z którego zechcesz skorzystać i dopasujesz ofertę do indywidualnych potrzeb. Samą umowę podpiszesz przy odbiorze auta, co pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić czas (i pieniądze).

 1. Szeroki wybór możliwości

Nie musisz korzystać z usług wypożyczalni samochodów luksusowych, ale skorzystać z takiej, która oferuje np. pojazdy ze średniej półki czy używane. Pamiętaj jednak, że wybierając Mazdę na abonament z najwyższej półki, zyskasz gwarancję komfortowego i bezpiecznego podróżowania bez jakichkolwiek niedogodności.

 1. Brak konieczności wykupu auta

Korzystając z usług leasingu operacyjnego Twoim obowiązkiem jest wykupienie auta – długoterminowy wynajem samochodu nie wymaga takiego działania, co również jest dla Ciebie bardzo korzystne. To Ty decydujesz czy kończysz współpracę z wypożyczalnią, czy ją kontynuujesz – na warunkach dostosowanych do Twoich potrzeb.