Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zawiercie

Zawierciańscy policjanci poszukują zaginionego Macieja Gałeckiego. 56-letni mężczyzna ostatni raz widziany był 27 lipca br. Od tamtej pory rodzina nie może nawiązać z nim kontaktu. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny prosimy kierować pod nr tel. 47 85 352 55 lub tel. alarmowy 112.

Policjanci z zawierciańskiej jednostki poszukują zaginionego Macieja Gałeckiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był 27 lipca br. około godziny 17:00 w rejonie ul. Paderewskiego w Zawierciu. Następnie 56-latek odjechał turkusowym renault kangoo w kierunku Kromołowa. Do chwili obecnej nie ma z nim kontaktu.

Zaginiony Maciej Gałecki ma 170 cm wzrostu, średnią budowę ciała, włosy bardzo krótkie, ciemny blond i szare oczy. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był we flanelową koszulę w zielono-niebieską kratę, a także dresowe spodnie moro w kolorze zielonym.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o pilny kontakt z zawierciańskimi policjantami - telefon 47 85 352 55 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 112. Wszelkie informacje można przekazać także za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej (zaginionej) po ustaleniu miejsca pobytu lub uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.