Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zawiercie

Policjanci z Zawiercia poszukują 24-letniego Artura Florczyka, podejrzanego o przestępstwo z art. 278 §1 Kodeksu karnego. Poszukiwany mężczyzna ma 173 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i krótkie, proste, blond włosy. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu prosimy kierować pod nr tel. 47 85 352 55, 47 85 352 80 lub tel. alarmowy 112.

Artur Florczyk jest poszukiwany na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Zawierciu za kradzież. Mężczyzna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

Artur Florczyk ma 173 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. Mężczyzna ma krótkie, proste blond włosy.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu tel. 47 85 352 80, 47 85 352 55 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą formularza „Powiadom nas”. W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!
Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej (zaginionej) po ustaleniu miejsca pobytu lub uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.