Aż 13 medali zdobyli zawodnicy klubu Kick Boxing Małpka Zawiercie podczas IV Pucharu Krakowa w Taekwondo. Sportowcy rywalizowali w walkach soft stick, semi contact, light contact, układach formalnych tradycyjnych oraz technikach specjalnych i szybkościowych.

Zawierciański klub reprezentowało 15 młodych zawodników, którzy zdobyli 4 złote medale, 4 srebrne oraz 5 brązowych. W konkurencji kopanie na czas w poduchę 1. miejsce zajęła Alicja Gajewska, 2 Kacper Jaworski, a 3. miejsce Zuzanna Lipowicz.

W wyskokach medale zdobyli: Kuba Kijas, który wywalczył 2. miejsce oraz Nicola Langner i Jagoda Trzcionkowska, które zajęły 3. miejsce. W konkurencji soft stick (walka na pałki piankowe) aż 3 zawodników Małpki stanęło na najwyższym stopniu podium. Byli to Julia i Jakub Rynka oraz Nicola Langer. 2. miejsce wywalczyli Jagoda Trzcionkowska i Kuba Kijas, a 3 - Joanna Bednarek. W semi contact Alicja Gajewska zajęła 2. miejsce. Podczas zawodów Małpkę Zawiercie reprezentowali również Alan Kijas, Igor Żelezik, Damian Głowacki, Michał Chrobot, Jan Chłosta oraz Marcel Nowak.