Markizy Lewans – skuteczna ochrona przed słońcem

Skąpany w słońcu taras to marzenie wielu osób. Jednak kiedy już uda się spełnić, to szybko okazuje się, że potrzebna jest ochrona przed upałem. Obiad w palących promieniach to mała przyjemność, a duże i stałe nasłonecznienie źle wpływa nie tylko na ludzi, lecz także na meble czy posadzki tarasowe. Aby skutecznie chronić się przed skutkami przegrzania pomyśl o zainstalowaniu markizy.

Markiza Lewans na taras

Aranżacja tarasu wymaga wybrania rodzaju posadzki, mebli, kwiatów i wreszcie zadaszenia. Markiza Lewans to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na ochronie przed słońcem, a zarazem chcesz, aby przestrzeń rekreacyjna przed domem prezentowała się elegancko.

Lewans to niemiecki producent, który oferuje zarówno gotowe zadaszenia, jak również sam produkuje poszczególne elementy konstrukcji. To oznacza, że klient może dokładnie zdefiniować, jaki rodzaj zadaszenia jest mu potrzebny i zdecydować o jego stylu, kolorystyce czy rozmiarze.

Zadaszenia wysokiej jakości

Zaletą markiz Lewans jest to, że:

  • występują w wielu wersjach do wyboru (rozmiarach i kolorach),
  • są łatwe w montażu,
  • są lekkie i efektowne,
  • można nimi swobodnie manewrować – zasłaniać i odsłaniać.

Taka markiza ochroni nie tylko przed słońcem, ale też lekkimi podmuchami wiatru czy drobną mżawką. Dodatkowo, jeśli pasuje do charakteru nieruchomości pod względem kolorów i wzorów, to będzie jej wyjątkową dekoracją. Doda uroku każdej aranżacji, sprawiając, że wypoczynek nabierze nowego wymiaru.