Policjanci poszukują kierowcy samochodu marki Toyota Rav4, który na stacji paliw przy ul. Wojska Polskiego 48 w Zawierciu dokonał kradzieży paliwa. Mężczyzna zatankował pojazd i odjechał nie płacąc za nie. Samochód nie miał tablic rejestracyjnych a jego wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu stacji paliw.

W dniu 13.05.2022 roku o godzinie 11:41 mężczyzna zatankował paliwo (95PB) oraz gaz (LPG) na stacji Orlen przy ulicy Wojska Polskiego 48 w Zawierciu a następnie odjechał nie płacąc za nie.

Sprawca poruszał się pojazdem marki Toyota model Rav4 koloru złotego bez założonych tablic rejestracyjnych. Wizerunek mężczyzny został zarejestrowany przez obecne kamery monitoringu na stacji paliw.

 

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy lub pojazdu, którym się poruszał prosimy kierować do Wydziału Prewencji KPP Zawiercie tel. wew. 8535 260, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacje można również przekazać bezpośrednio do policjanta prowadzącego czynności tel. 47 85 38 354.