Policjanci z Zawiercia poszukują kobiety podejrzanej o kradzież artykułów z drogerii na terenie Zawiercia. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpozna kobietę, proszony jest o pilny kontakt pod numer telefonu 47 85 352 55. Gwarantujemy anonimowość!

Poszukiwana kobieta w jednej z drogerii na terenie Zawiercia dokonała kradzieży produktów. Wśród nich przeważały artykuły higieniczne i kosmetyczne. Kobieta zeskanowała produkty na stanowisku samoobsługowym, przyłożyła kartę do czytnika płatności, ale nie zatwierdziła jej kodem pin. Następnie wyszła ze sklepu.

Sprawczyni kradzieży to kobieta o ciemnych blond włosach. Ubrana w bluzkę koloru czerwonego, spodnie koloru białego, buty tupu klapki. Poniżej publikujemy zdjęcia przedstawiające jej wizerunek.

Wszelkie informacje mogące pomóc w identyfikacji sprawczyni prosimy kierować pod nr tel. 47 85 353 54 lub 47 85 352 55. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą formularza „Powiadom nas”. W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

 
  • Zdjęcie przedstawia kobietę, blond włosy, okulary na twarzy, czerwona bluzka, białe spodnie, czerwone klapki.
  • Zdjęcie przedstawia kobietę, blond włosy, okulary na twarzy, czerwona bluzka.
  • Zdjęcie przedstawia kobietę, blond włosy, okulary na twarzy, czerwona bluzka.