Przedszkolaki z Zawiercia zmierzą się w teatralnym konkursie zaprasza Prezydent Miasta

Czas na kreatywność naszych najmłodszych! Urząd Miejski w Zawierciu organizuje wyjątkowy konkurs teatralny skierowany do przedszkolaków. To niepowtarzalna okazja, by dzieci mogły pokazać swój talent i kreatywność, celebrując Światowy Dzień Żaby. Zapraszamy wszystkie placówki z terenu gminy do udziału i podzielenia się swoimi artystycznymi wizjami.
- Urząd Miejski w Zawierciu ogłasza konkurs teatralny dla przedszkoli.
- Cel konkursu to stworzenie przedstawienia z okazji Światowego Dnia Żaby.
- Zgłoszenia przyjmowane są do 27 lutego 2024 roku.
- Przedstawienia należy dostarczyć na pendrive lub drogą mailową do 18 marca 2024 roku.
- Komisja konkursowa oceni prace 20 marca 2024 roku.
- Nagrody zostaną wręczone 21 lub 22 marca 2024 roku w placówkach edukacyjnych.
- Każdy uczestnik otrzyma upominek, a najlepsze prace - atrakcyjne nagrody rzeczowe.
W świecie gdzie edukacja i rozwój dziecka są fundamentem przyszłości, inicjatywy takie jak ten konkurs teatralny nabierają szczególnego znaczenia. Oferują one młodym ludziom platformę do wyrażania siebie i swoich pasji za pomocą sztuki. Jest to także wspaniała okazja do promowania ekologicznego przekazu i zwracania uwagi na ważne kwestie środowiskowe poprzez kreatywne podejście.
Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu są dostępne w Urzędzie Miejskim, gdzie można uzyskać wsparcie i wszystkie niezbędne informacje. To doskonała okazja dla przedszkolaków, by nie tylko pokazać swoje umiejętności aktorskie, ale również nauczyć się czegoś nowego o otaczającym nas świecie i jego mieszkańcach. Niech te małe żabki skaczą wysoko w świat wyobraźni, twórczości i dobrej zabawy.
Wspieranie takich inicjatyw jest ważne nie tylko dla rozwoju kulturalnego i artystycznego naszych dzieci, ale również dla budowania świadomości ekologicznej od najmłodszych lat. To cenna lekcja empatii i odpowiedzialności za naszą planetę, przekazywana w najbardziej dostępny i przyjemny sposób. Zachęcamy wszystkie placówki przedszkolne do wzięcia udziału w konkursie i wspólnego świętowania Światowego Dnia Żaby!
Na podstawie: Urząd Miejski Zawiercie
Ostatnie Artykuły

Biało-czerwona wraca na balkony - 2 maja ma wyjątkowy status

Majowe święta przypominają o pracy, fladze i konstytucji

Policjanci z Łaz weszli do akcji dla Milanka i przekazali ją dalej

Policja ostrzega przed majówkową pułapką - wystarczy chwila nieuwagi

W Zawierciu policjanci ostrzegli seniorów przed pułapkami sieci
![[SIATKÓWKA] Bogdanka LUK Lublin – Aluron CMC Warta Zawiercie 3:1 w finale PlusLigi](/images/mecz/thumbnails/bogdanka-luk-lublin-aluron-cmc-warta-zawiercie-29042026-31.webp)
[SIATKÓWKA] Bogdanka LUK Lublin – Aluron CMC Warta Zawiercie 3:1 w finale PlusLigi

Kino PRL wróciło do biblioteki. Seniorzy przenieśli się w czasie

Parada motocykli w Zawierciu i ostrzeżenie policji na starcie sezonu

Bezpłatne badania wzroku ruszyły w Zawierciu. Liczba miejsc jest ograniczona

Przy Warcie zebrano 2,5 tony śmieci. W akcji stanęli strażacy i uczniowie

Wrażliwość na słowa wybrzmiała w Zawierciu. Młodzi recytatorzy pokazali klasę

Jurajska Liga Tenisowa rusza z zapisami. Amatorzy zagrają w dwóch miastach

W Podlesicach podpisali porozumienie, które ma ratować sekundy i życie

