
Już wkrótce przedsiębiorcy z Zawiercia będą mieli wyjątkową okazję, aby zdobyć cenne informacje na temat pozyskiwania funduszy zewnętrznych! 17 lutego odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, które rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące wsparcia finansowego dla lokalnych firm.
Spotkanie w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu
Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 w Miejskim Ośrodku Kultury. To doskonała okazja, aby uzyskać odpowiedzi na pytania związane z możliwością pozyskania środków na rozwój działalności gospodarczej. Przedstawiciele urzędów będą dostępni, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, co może okazać się kluczowe dla wielu lokalnych przedsiębiorców.
Nie przegap tej szansy na rozwój!
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu. Spotkanie to nie tylko możliwość zadania pytań, ale także szansa na nawiązanie cennych kontaktów biznesowych. Warto być na miejscu, by dowiedzieć się, jak można skorzystać z dostępnych funduszy i wsparcia.
Opierając się na: UM Zawiercie