Policjanci z Łaz weszli do akcji dla Milanka i przekazali ją dalej

Mały mieszkaniec Szczekocin walczy z bardzo ciężką chorobą, a każda forma pomocy ma go przybliżać do kosztownego leczenia. Do akcji dołączyli policjanci z Komisariatu Policji w Łazach, którzy wykonali zadania challengu i wskazali kolejną jednostkę do udziału w zbiórce.
Do wsparcia Milanka, który zmaga się z neuroblastomą, wcześniej włączyli się już policjanci z Zawiercia, Poręby i Szczekocin. Teraz kolej przyszła na funkcjonariuszy z Łaz, których do udziału w challengu nominowało Centrum Usług Społecznych w Łazach.
Mundurowi z Łaz podjęli wyzwanie bez zwłoki i zrealizowali wszystkie zadania. Następnie przekazali akcję dalej, nominując do udziału koleżanki i kolegów z komisariatu w Ogrodzieńcu.
Pomoc dla chłopca trwa, a zbiórka ma wspierać jego dalsze leczenie, które wymaga dużych środków. W takich działaniach widać, że policja nie ogranicza się wyłącznie do interwencji i patroli - potrafi też szybko stanąć po stronie tych, którzy walczą o zdrowie dziecka.
na podstawie: KPP w Zawierciu.
Ostatnie Artykuły

Bibliotekarze w centrum uwagi. W Zawierciu padły podziękowania i spotkali się dyrektorzy

Świadek zareagował, a kierowca miał ponad 2,5 promila przy bloku w Zawierciu

W Zawierciu zmieniła się nazwa policyjnej komórki - jest też nowy adres

Przedsiębiorcy wrócą do wspólnego stołu. Ruszyły zapisy na majowe śniadanie

W Zawierciu o szkole bez dyskryminacji. Gala pokazała, jak ważny jest szacunek

Audi skończyło w rowie pod Kleszczową. Mandat był natychmiastowy

Uczniowie z Zawiercia uczyli się ekologii w Grecji podczas wymiany Erasmus+

W Zawierciu policjant ostrzegł przed pułapkami używek i internetu

Rozmowy, muzyka i spotkanie w dobrym rytmie. Klub 10 Senior znów się zbiera

Zawiercie wybiera projekty na 2027 rok

Groził rodzicom nożem i wraca za kraty na dwa miesiące

Jechała całą szerokością pasa w Chruszczobrodzie - miała ponad 2 promile

Kolizja na Sienkiewicza skończyła się nietypowym mailem do policji

