Kabaret K2 — „Jedziemy na luzie” w Zawierciu (26 kwietnia 2026)

Kabaret K2 serwuje program bez spiny: improwizacja, dawno niewidziane postaci i kawał dobrego humoru — wszystko to na luzie i bez cenzury. Warto wpaść i przekonać się, jak brzmią nowe numery na żywo!
Kiedy i gdzie będzie Kabaret K2 — „Jedziemy na luzie”
- Data: niedziela, 26 kwietnia 2026, godz. 16:00–18:00
- Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury „MOK Zawiercie”, ul. Piastowska 1, Zawiercie
(profil: https://facebook.com/mokzawiercie)
współrzędne: 50.485642746003, 19.431767721056 - Bilety: dostępne na stronie www.kabaretowebilety.pl oraz pod adresem: https://kabaretowebilety.pl/zawiercie/kabaret-k2-w-nowym-programie-jedziemy-na-luzie/wydarzenie/9489
- Zamówienia grupowe: tel. 698 666 735
- Producent: Eskander
Co zobaczysz i dla kogo to jest
Kabaret K2 obiecuje program „Jedziemy na luzie” pełen improwizacji i znanych postaci: Baśka Polak, Daruś i Dziadek Alfons wracają na scenę, a obok nich pojawią się nowe, zabawne sytuacje. Spodziewaj się szybkich ripost, interakcji z publicznością i humoru bez zbędnego nadęcia.
Dla kogo? Dla każdego, kto lubi kabaretową energię, improwizowane skecze i postaci, które potrafią rozbawić do łez. Spodziewane elementy: żarty sytuacyjne, improwizowane dialogi, powroty kultowych bohaterów.
Autor: info_wydarzenia

