Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zawiercie

Prace związane z Termomodernizacją Przychodni Rejonowo - Specjalistycznej w Zawierciu przy ul. Piłsudskiego 80 przebiegają zgodnie z harmonogramem. 
 
Generalny Wykonawca robót budowlanych firma JUL-BUD z Bliżyc wykonał i zgłosił do odbioru częściowego 50-procentowe zaawansowanie prac.
 
Na dzień dzisiejszy wykonano już:
 
- docieplenie stropodachu wentylowanego budynku,
 
- docieplono strop i ściany piwnic,
 
- wymieniono stolarkę okienną i drzwiową.
 
Mocno zaawansowane jest docieplenie ścian budynku - rozpoczęto nakładanie tynku wykorzystując okresy sprzyjającej pogody. Rozpoczęto również prace związane z izolacją ścian fundamentowych.
 
Zakończenie realizacji całego zadania zgodnie z umową zaplanowane jest na 15.05.2019 r. 
 
Projekt „Termomodernizacja budynku Przychodni Rejonowo - Specjalistycznej w Zawierciu ul. Piłsudskiego 80” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (EFRR) – Oś priorytetowa 4 Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna; Działanie 4.3 Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej; Poddziałanie 4.3.1 Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej - ZIT

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.