Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zawiercie

Od dnia dzisiejszego Posterunek Policji w Porębie ma nowego Kierownika. Dotychczas funkcję tą pełnił asp. szt. Tomasz Kmita. Teraz jego obowiązki przejął mł. asp. Piotr Szewczyk.

W miniony wtorek w Komendzie Powiatowej Policji w Zawierciu pożegnano asp. szt. Tomasza Kmitę, który przez wiele lat związany był z zawierciańską jednostką. Od października 2017 roku zajmował stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Porębie. W chwili obecnej będzie sprawował funkcję Naczelnika Wydziału Prewencji Komisariatu II-go Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. I-wszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Zawierciu mł. insp. Arkadiusz Miśta w imieniu swoim, policjantów oraz pracowników cywilnych podziękował za wieloletnią współpracę i życzył dalszych sukcesów zawodowych.

Wczoraj powitano nowego Kierownika porębskiego Posterunku Policji mł. asp. Piotra Szewczyka, który od dzisiaj oficjalnie pełni tą funkcję. W ostatnim czasie mł. asp. Szewczyk zastępował Kierownika Referatu Patrolowo – Interwencyjnego zawierciańskiej jednostki. Zarówno I-wszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Zawierciu mł. insp. Arkadiusz Miśta, a także ustępujący Kierownik asp. szt. Tomasz Kmita wraz z obecnymi funkcjonariuszami posterunku pogratulowali awansu i życzyli sukcesów na nowym stanowisku służbowym.