Dziś (18 listopada) rozpoczynamy rejestrację osób, które chcą kwestować podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Imprezę zaplanowano na niedzielę, 12 stycznia 2020 roku.

Tym razem pieniądze będą zbierane na zakup sprzętu do dziecięcej medycyny zabiegowej. Na zgłoszenia wolontariuszy czekamy do 22 listopada br. Zapraszamy po odbiór ankiet do Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Zawierciu (pokój 204 - II piętro. Poniedziałek: godz. 8 - 16, wtorek - piątek: godz. 7 - 15).

W zawierciańskim Sztabie WOŚP zostanie zarejestrowanych 80 osób, dlatego liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia będą weryfikowane.

Osoby, które nie zostaną zakwalifikowane do wolontariatu WOŚP, mogą wspierać akcję jako miejscy wolontariusze i kwestować z innymi osobami podczas 28. finału. Prosimy również o to, by potwierdzić własnoręcznym podpisem zapoznanie się z regulaminem wolontariusza. Zdjęcia do ankiety będą wykonywane w pokoju 204 Urzędu Miejskiego w Zawierciu. Ankieta oraz regulamin do pobrania w załączniku. Więcej informacji pod numerem telefonu: 32 49 41 221.