Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zawiercie

Zawierciańscy policjanci szukają sprawcy uszkodzenia elewacji kilku budynków w Zawierciu przy ulicy Paderewskiego. Do pomalowania ścian doszło w nocy z 18 na 19 lipca br. Każdy, kto posiada informację mogącą pomóc w ustaleniu sprawy, proszony jest o kontakt tel. 47 85 352 80 lub 47 85 352 55. Gwarantujemy anonimowość!

W nocy z 18 na 19 lipca br. uszkodzono elewacje kilku budynków przy ulicy Paderewskiego w Zawierciu. Sprawca na ścianach bloków mieszkalnych i budynku prywatnego farbą w aerozolu namalował napisy. Mężczyznę uchwyciła kamera monitoringu. Łączne straty oszacowano na kilka tysięcy złotych.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn lub ma jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w jego identyfikacji, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę tel. 47 85 352 55, lub 47 85 352 80. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas”, zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość.

 

Ładowanie odtwarzacza...