Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zawiercie

Policjanci z komisariatu w Ogrodzieńcu szukają kierowcy, który jadąc srebrnym, 5-drzwiowym pojazdem typu SUV w miejscowości Kocikowa uderzył w przystanek autobusowy. Następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu kierującego wskazanym pojazdem proszone są o kontakt z policją tel. 47 85 357 16, 853 52 55 lub tel. alarmowy 112.

Wczoraj po godzinie 21:00 w miejscowości Kocikowa doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika z policyjnych ustaleń, kierujący pojazdem typu SUV jadąc przez Kocikową, wjechał w przystanek autobusowy stojący w pobliżu remizy OSP. Następnie wycofał i odjechał w kierunku Pilicy. Wiata przystanku została uszkodzona. Policjanci ustalili, że był to pojazd koloru srebrnego, 5-drzwiowy, z kołem zapasowym na tylnej klapie.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami komisariatu w Ogrodzieńcu tel. 47 85 357 10 lub 47 85 357 16, bądź z dyżurnym zawierciańskiej komendy tel. 47 85 352 55. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas”, zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość.

 

  • Widoczna zniszczona wiata przystanku autobusowego
  • Widoczne miejsce zdarzenia - po lewej stronie radiowóz stojący obok wiaty przystanku autobusowego. Na środku widoczne drogowe oznakowania pionowe.
  • Widoczne miejsce zdarzenia - po lewej stronie radiowóz stojący obok wiaty przystanku autobusowego.