MOK Zawiercie: FILM: Druga połowa
Młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowopoznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko - kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu Jarosława Kota który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki. Idąc za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan 3 x Z” - i chcąc Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować” Magdzie, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. Czy ma jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić go na spalonej pozycji?
Druga połowa to tchnąca lekkością i świeżością komedia romantyczna. W tej historii pełnej celnego humoru i zaskakujących zwrotów akcji najważniejsza będzie miłość, która przysporzy bohaterom kłopotów niczym z Romea i Julii na przeszkodzie wielkiego uczucia stanie bowiem ojciec, któremu nie spodoba się kandydat do serca jego córki.
W gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy między innymi: Cezarego Pazurę, Macieja Musiała, Mariannę Zydek, Jacka Knapa, Joannę Kuberską, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Grzegorza Krychowiaka, Andrzeja Grabowskiego, Piotra Roguckiego, Ilonę Ostrowską i wielu innych.
Film wyświetlamy w naszym kinie od 4 do 10 czerwca codziennie o godz. 19:00.
Miejski Ośrodek Kultury Centrum im Adama Mickiewicza w Zawierciu,
mok.pl/aktualnosci/1165
Ostatnie Artykuły

Laureaci nagrody „Aktywni w działaniu” zostaną ogłoszeni podczas gali w Porębie

Motocykle przejadą przez powiat – w sobotę kierowcy muszą zwolnić

Pięciu kierowców wpadło w akcji Trzeźwość - skutki weekendu w powiecie zawierciańskim

Jak uniknąć błędów przy podpisywaniu umowy na internet?

Zdrowie a tempo życia – jak nie zaniedbać organizmu w codziennym pośpiechu?

DevaGroup - czy warto zlecić tej agencji audyt SEO? Sprawdziliśmy to w Perplexity!

Ogłoszenie o sprzedaży Chryslera i telefon z banku - zniknęło prawie 5 tys. zł

Pieszy potrącony metr od przejścia. 51-latek walczy o życie

Motocykl bez prawa jazdy i prawie 3 promile. Kolejne zatrzymania na zawierciańskich drogach

Kaski obowiązkowe dla dzieci na rowerach i hulajnogach - rodzice zapłacą mandat

Długi weekend na drogach Zawiercia. Motocykliści i rowerzyści pod lupą policji

Prawie pół tysiąca biegaczy na trasie. Promar Run rozgrzał Zawiercie do czerwoności

W bibliotekach liczy się nie tylko książka. Szkolenie postawiło na emocje

Biblioteka szuka młodych autorów okładek. Zawiercie stawia na wyobraźnię
Przydatne dane teleadresowe
- Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Katowicach - Oddział w Zawierciu
- Miejski Ośrodek Kultury "Centrum" im. Adama Mickiewicza w Zawiercie - kontakt, zajęcia, kino i galeria
- Urząd Stanu Cywilnego Ogrodzieniec - odpisy, zaświadczenia, rejestracja
- ZUS Inspektorat w Zawierciu - kontakt, godziny, rezerwacja wizyt i zasięg
- Urząd Miasta i Gminy Włodowice - kontakt, godziny, e-usługi i punkty obsługi
- Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu - kontakt, msze, historia
