Policjanci z Zawiercia poszukują kobiety podejrzanej o przywłaszczenie portfela pozostawionego w budynku jednego z urzędów pocztowych na terenie Zawiercia. Wizerunek sprawczyni zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto ją rozpoznaje proszony jest o pilny kontakt telefon 47 85 352 55. Gwarantujemy anonimowość!

Poszukiwana kobieta w kwietniu br. w budynku jednego z urzędów pocztowych na terenie Zawierciu przywłaszczyła pozostawiony portfel. W środku znajdowały się dokumenty i karta płatnicza. Wizerunek kobiety został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Sprawczynią przywłaszczenia jest kobieta z rudymi, długimi włosami, ubrana w granatowy płaszcz, jasne spodnie i czarne kozaki. Na ramiona narzuconą miała chustę, a w ręku szarą, dużą torebkę. Poniżej publikujemy zapis z kamery monitoringu oraz zdjęcia, przedstawiające wizerunek sprawczyni.

Wszelkie informacje mogące pomóc w identyfikacji sprawcy prosimy kierować pod nr tel. 47 85 353 34 lub 47 85 352 55. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą formularza „Powiadom nas”. W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 14.46 MB)

 

  • Na zdjeciu wiodczna kobieta, która przywłaszczyła portfel. Sprawczyni ma rude, długie włosy i jest ubrana w granatowy płaszcz, jasne spodnie i czarne kozaki. W ręku ma szarą torbę.
  • Na zdjeciu wiodczna kobieta, która przywłaszczyła portfel. Sprawczyni ma rude, długie włosy i jest ubrana w granatowy płaszcz.
  • Na zdjeciu wiodczna kobieta, która przywłaszczyła portfel. Sprawczyni ma rude, długie włosy i jest ubrana w granatowy płaszcz, jasne spodnie i czarne kozaki. W ręku ma szarą torbę.

Pliki do pobrania

  • Audiodeskrypcja filmu
    498.78 KB