Policja Zawiercie: Mundurowi zabezpieczali Międzynarodowy Etapowy Wyścig Kolarski Szlakami Jury
Policjanci z Myszkowa, Częstochowy i z Zawiercia zabezpieczali trasę przejazdu XIX Międzynarodowego Etapowego Wyścigu Kolarskiego Szlakami Jury w kolarstwie szosowym. Zawody odbyły się w gminie Niegowa. Mundurowi czuwali nad bezpieczeństwem i dbali o prawidłowy przebieg wyścigu.
W niedzielę w Niegowie odbył się XIX Międzynarodowy Etapowy Wyścig Kolarski Szlakami Jury. Trasa wyścigu przebiegała przez Ogorzelnik, Tomiszowice, Bliżyce, Zdów, Hucisko, Kotowice i Mirów. W zawodach zmierzyło się kilkuset zawodników z różnych krajów. Organizatorem wyścigu był Miejsko Gminny Ludowy Klub Sportowy Błękitni” z Koziegłów. Policjanci ruchu drogowego z Myszkowa, Zawiercia i z Częstochowy oraz strażacy ochotnicy uczestniczyli w zabezpieczeniu imprezy. Mundurowi z myszkowskiej i częstochowskiej drogówki pilotowali również zawodników w poszczególnych etapach. Przedsięwzięcie było doskonałą okazją do promowania bezpieczeństwa wśród rowerzystów, zgodnie z hasłem kampanii Bezpieczny Cyklista. Nad ich bezpieczeństwem podczas wyścigu czuwali policjanci i strażacy.
Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu,
myszkow.policja.gov.pl/k17/informacje/wiadomosci/337097,Mundurowi-zabezpieczali-Miedzynarodowy-Etapowy-Wyscig-Kolarski-quotSzlakami-Jury.html
Ostatnie Artykuły

Telefon za 240 zł, a w paczce czekała tylko tania waga z internetu

Ponad tysiąc kontroli - tylko jeden kierowca wpadł po alkoholu

Darmowy autobus na siatkarski bój Jurajskich Rycerzy pojedzie spod hali i dworca

Śmigus-dyngus pod kontrolą - chwila przesady kończy się kłopotami
![[SIATKÓWKA] ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron CMC Warta Zawiercie 1:3 w PlusLidze – emocje do końca w ćwierćfinale](/images/mecz/thumbnails/zaksa-kedzierzyn-kozle-aluron-cmc-warta-zawiercie-06042026-13.webp)
[SIATKÓWKA] ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron CMC Warta Zawiercie 1:3 w PlusLidze – emocje do końca w ćwierćfinale

Opony cięte w 13 autach - 27-latek wrócił do policyjnej celi

Hobby horse w Zawierciu przyciągnęło tłumy i zamieniło zawody w święto emocji

Koło wymieniał przy trasie - chwila później obwodnica Zawiercia zamarła

Powiatowe drogi i inwestycje pod nowym szyldem w zawierciańskim starostwie

Świąteczny wyjazd może skończyć się włamaniem - policja przypomina o prostych pułapkach

PSZOK w Zawierciu zmienia godziny przed świętami i jednego dnia będzie zamknięty

Nowy salon CentrumRowerowe.pl 1 kwietnia otwiera swoje drzwi w Zabrzu!

Przedświąteczny tłok otwiera drogę kieszonkowcom - policja ostrzega

