Policjanci z Zawiercia poszukują kobiety i mężczyzny podejrzanych o kradzież alkoholu w jednym ze sklepów na terenie Zawiercia. Wartość skradzionego towaru to prawie 650 złotych. Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto ich rozpoznaje, proszony jest o pilny kontakt pod numerem telefonu 47 85 352 55. Gwarantujemy anonimowość!

Kobieta i mężczyzna pod koniec czerwca br. z jednego ze sklepów przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu dokonali kradzieży alkoholu o wartości prawie 650 zł. Kobieta z jasnymi włosami, ubrana w białą bluzkę na ramiączkach, na prawym ramienia zawieszona czarna torba. Mężczyzna wysoki, ubrany w żółtą koszulkę, na lewej ręce widoczne są tatuaże. Poniżej publikujemy zdjęcia z kamer monitoringu, przedstawiające wizerunek sprawców.
Wszelkie informacje mogące pomóc w identyfikacji sprawcy prosimy kierować pod nr tel. 47 85 35 336 lub 47 85 352 55. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą formularza „Powiadom nas”. W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

  • Na zdjęciu widoczna jest kobieta i mężczyzna którzy są w sklepie. Dookoła znajdują się butelki z alkoholami.  Kobieta z jasnymi włosami, ubrana w białą bluzkę na ramiączkach, na prawym ramienia zawieszona czarna torba. Mężczyzna wysoki, ubrany w żółtą koszulkę, na lewej ręce widoczne są tatuaże.
  • Na zdjęciu znajduję się kobieta, która jest w sklepie. Dookoła znajdują się butelki z alkoholami.  Kobieta z jasnymi włosami, ubrana w białą bluzkę na ramiączkach, na prawym ramienia zawieszona czarna torba.
  • Na zdjęciu widoczny mężczyzna którzy są w sklepie. Dookoła znajdują się butelki z alkoholami.  Mężczyzna wysoki, ubrany w żółtą koszulkę, na lewej ręce widoczne są tatuaże.
  • Na zdjęciu widoczny jest mężczyzna wysoki, ubrany w żółtą koszulkę, na lewej ręce widoczne są tatuaże.