Gdzie w Zawierciu znaleźć zabytkowe meble gabinetowe?

Zabytkowe meble gabinetowe mogą nadać szyku i elegancji niejednemu pomieszczeniu. Nie są one jednak tak łatwo dostępne, jak na przykład meble do składania popularnej szwedzkiej marki. Aby znaleźć swój wymarzony element wyposażenia, niejednokrotnie trzeba zagłębić się w składy mebli używanych. Poniżej przedstawiamy więc, gdzie w Zawierciu i okolicach znaleźć zabytkowe meble gabinetowe.

Salon z zabytkowymi meblami gabinetowymi Antique Beauty

Jednym z bardziej interesujących miejsc dla miłośników zabytkowych mebli gabinetowych, może być salon Antique Beauty z Katowic. Znajduje się on przy ulicy Bocheńskiego 64a, a więc niedaleko C.H. Załęże. Asortyment Antique Beauty dostępny jest na stronie internetowej antiquebeauty.eu, gdzie w łatwy sposób można przeglądać większość dostępnych zabytkowych mebli gabinetowych i nie tylko. Salon posiada bowiem szeroki wybór foteli, stolików, kredensów, toaletek czy biurek z epoki. Warto również wspomnieć, że sklep ten zapewnia darmowy transport zakupionych przedmiotów, jeśli wartość zamówienia przekracza 3000 zł. Może się to okazać kluczowe dla wielu osób, ponieważ solidne drewniane zabytkowe meble gabinetowe potrafią być niesłychanie ciężkie, a także nieporęczne i uciążliwe przy transporcie, na przykład zwykłym samochodem osobowym.

Używane meble gabinetowe z okolicy na OLX

Szukając zabytkowych mebli gabinetowych w Zawierciu, warto zajrzeć na serwisy ogłoszeniowe, na przykład popularny OLX. Jest to dobre miejsce do rozpoczęcia poszukiwań, ponieważ filtrując oferty według lokalizacji, łatwo można znaleźć interesujące okazy nawet w najbliższym sąsiedztwie. Warto również wspomnieć, że OLX daje możliwość wystawiania przedmiotów za darmo. W takim przypadku, meble gabinetowe można zdobyć nawet za przysłowiową cenę paliwa, odbierając je samodzielnie.

Komis z zabytkowymi meblami Strych Ani

Strych Ani to klimatyczne miejsce, w którym z łatwością odnaleźć można dokładnie te zabytkowe meble, których szukaliśmy. Komis znajduje się w Rudzie Śląskiej przy ulicy Jana Karskiego 10. Warto wspomnieć, że w tym urokliwym miejscu oprócz mebli gabinetowych, dostępne są również ozdoby, przeróżne drobnostki, rękodzieło, a także ubrania czy obrusy. Osoby zainteresowane mogą przyjrzeć się jego wnętrzu bezpośrednio na oficjalnym koncie facebookowym firmy.

Zabytkowe meble gabinetowe w Sklepie U Fülbiera

Sklep U Fülbiera to kolejne miejsce w Rudzie Śląskiej, gdzie można wybrać dla siebie i zakupić zabytkowe meble gabinetowe. Na polskim rynku funkcjonuje on już 20 lat, a swoją siedzibę posiada przy ulicy Powstańców Śląskich 34 niedaleko Domu Kultury w Rudzie Śląskiej. Warto zaznaczyć, że przedmioty w ofercie sklepu pochodzą w głównej mierze z Niemiec.

Jeśli więc szukasz zabytkowych mebli gabinetowych, warto skorzystać z portali ogłoszeniowych lub przejrzeć ofertę salonów, takich jak Antique Beauty w Katowicach. Warto również przyjrzeć się ofertom takich komisów, jak Strych Ani czy Sklep U Fülbiera w Rudzie Śląskiej.