Hawajski Dzień Dziecka w Bramie Jury w Zawierciu. Dwa dni atrakcji w klimacie ALOHA

Grafika promocyjna wydarzenia Hawajski Dzień Dziecka w Bramie Jury w Zawierciu. Dwa dni atrakcji w klimacie ALOHA

W Zawierciu zapowiada się prawdziwy hawajski weekend Brama Jury zamieni się w kolorową strefę zabawy z animacjami, warsztatami, dmuchańcami, pianą i masą drobnych niespodzianek dla dzieci. Jeśli szukacie planu na Dzień Dziecka bez wydawania fortuny, warto wpaść właśnie tutaj.

Hawajski Dzień Dziecka w Bramie Jury – kiedy i gdzie?

Termin: 30 maja (sobota), godz. 12:00 – 31 maja (niedziela), godz. 14:00
Miejsce: ulica Zagłębiowska 2, Zawiercie, Polska

Wstęp: na strefy animacyjne, warsztaty oraz przekąski w pasażu Intermarché obowiązuje wstęp wolny.
Bilety: rodzinne seanse filmowe w Planet Cinema 1 czerwca — od 19 zł; bilety dostępne w Planet Cinema.

Co czeka na dzieci i rodziny?

Program jest naprawdę bogaty i nastawiony na swobodną zabawę W planie są aktywności ruchowe, kreatywne warsztaty, spotkania z bajkowymi postaciami i sporo słodkich dodatków.

Sobota, 30 maja

  • 12:00–18:00 – przy wejściu głównym: hawajskie animacje, strefa chilloutu, warsztaty kreatywne, gigantyczne dmuchańce i piana party
  • Pasaż Intermarché: malowanie buziek, animacje ruchowe oraz darmowa wata cukrowa i popcorn
  • 10:00–15:00 – Planet Cinema: kreatywne warsztaty budowania z klocków LEGO, spotkanie na żywo z Myszką Miki i słodkie niespodzianki

Niedziela, 31 maja

  • 10:00–14:00 – Planet Cinema: druga tura warsztatów LEGO, wizyta szalonego Minionka i animacje dla dzieci w godzinach 10:00–13:30

Poniedziałek, 1 czerwca

  • W Planet Cinema odbędą się rodzinne seanse filmowe z biletami od 19 zł

Dla kogo jest ten event?

To propozycja przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, ale też dla tych, którzy lubią weekendowe wydarzenia z luźną atmosferą i dużą dawką ruchu Najwięcej będzie się działo dla najmłodszych, ale starsze dzieci też powinny znaleźć coś dla siebie — od LEGO po spotkania z postaciami z bajek.

Link do wydarzenia na Facebooku