Kiermasz płyt winylowych i CD w Bramie Jury w Zawierciu

Grafika promocyjna wydarzenia Kiermasz płyt winylowych i CD w Bramie Jury w Zawierciu

W Zawierciu zapowiada się coś dla tych, którzy lubią muzyczne łowy W Bramie Jury pojawią się tysiące płyt winylowych i CD — od nowych wydań, przez używane krążki, aż po poszukiwane pierwsze tłoczenia i świeże wznowienia. To świetna okazja, żeby znaleźć coś do kolekcji, odkryć nowy gatunek albo po prostu przeglądać półki bez pośpiechu. Warto tam zajrzeć, bo taki kiermasz zwykle kryje niejedną niespodziankę.

Szczegóły wydarzenia Brama Jury

Kiedy: 12 czerwca (piątek), godz. 9:00 – 13 czerwca (sobota), godz. 21:00
Gdzie: Brama Jury, Zawiercie
Wstęp / bilety: nie podano informacji o cenie ani biletach
Organizatorzy: Brama Jury Zawiercie oraz Płyty w Twoim Mieście

Jeśli chcesz dopytać o szczegóły, organizator podaje kontakt: 505 067 670 oraz 790 788 929.

Co będzie na kiermaszu?

Na miejscu mają pojawić się wystawcy z naprawdę szerokim wyborem płyt Będzie można trafić zarówno na klasyki, jak i na nowsze wydawnictwa, a wśród dostępnych gatunków mają znaleźć się propozycje dla fanów różnych muzycznych klimatów.

Najciekawsza opcja? Można przyjść także ze swoimi płytami — na miejscu da się je sprzedać albo wymienić z wystawcami na inne tytuły. To dobra wiadomość dla kolekcjonerów, którzy lubią odświeżyć swoją półkę bez kupowania wszystkiego od zera

Link do wydarzenia na Facebooku