Policja Zawiercie: Kolejny zatrzymany z dopalaczami
Zawierciańscy policjanci zatrzymali kolejną osobę podejrzaną o rozprowadzanie tzw. dopalaczy. Aktualnie 23-letni mieszkaniec Zawiercia przebywa w policyjnym areszcie. Niebawem zostanie przesłuchany przez prokuratora, który zdecyduje o jego dalszym losie. Kolejny raz ostrzegamy przed śmiertelnym zagrożeniem, jakim jest zażywanie takich środków odurzających.
Wczoraj wieczorem w ręce policjantów z wydziału kryminalnego zawierciańskiej komendy wpadł kolejny diler narkotykowy. W mieszkaniu zatrzymanego 23-latka mundurowi zabezpieczyli biały proszek, który najprawdopodobniej jest tzw. dopalaczem. Zabezpieczona substancja trafiła do policyjnego laboratorium kryminalistycznego, gdzie zostanie poddana analizie. Młody mieszkaniec Zawiercia trafił do policyjnego aresztu. Śledczy ustalili, że udostępniał on środki odurzające innym osobom. Jeszcze dzisiaj zostanie przesłuchany przez prokuratora.
Ponownie ostrzegamy przed zażywaniem substancji odurzających. Nigdy nie możemy być pewni co w swoim składzie zawiera dana porcja dopalacza oraz jaka będzie reakcja naszego organizmu po jego zażyciu. Stanowi to ogromne niebezpieczeństwo dla naszego życia i zdrowia.
Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających, w tym dopalaczy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za handel takimi substancjami można trafić do więzienia nawet na 10 lat.
Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu,
zawiercie.slaska.policja.gov.pl/
zawiercie.slaska.policja.gov.pl/k30/informacje/wiadomosci/253088,Kolejny-zatrzymany-z-dopalaczami.html
Ostatnie Artykuły

Biało-czerwona wraca na balkony - 2 maja ma wyjątkowy status

Majowe święta przypominają o pracy, fladze i konstytucji

Policjanci z Łaz weszli do akcji dla Milanka i przekazali ją dalej

Policja ostrzega przed majówkową pułapką - wystarczy chwila nieuwagi

W Zawierciu policjanci ostrzegli seniorów przed pułapkami sieci
![[SIATKÓWKA] Bogdanka LUK Lublin – Aluron CMC Warta Zawiercie 3:1 w finale PlusLigi](/images/mecz/thumbnails/bogdanka-luk-lublin-aluron-cmc-warta-zawiercie-29042026-31.webp)
[SIATKÓWKA] Bogdanka LUK Lublin – Aluron CMC Warta Zawiercie 3:1 w finale PlusLigi

Kino PRL wróciło do biblioteki. Seniorzy przenieśli się w czasie

Parada motocykli w Zawierciu i ostrzeżenie policji na starcie sezonu

Bezpłatne badania wzroku ruszyły w Zawierciu. Liczba miejsc jest ograniczona

Przy Warcie zebrano 2,5 tony śmieci. W akcji stanęli strażacy i uczniowie

Wrażliwość na słowa wybrzmiała w Zawierciu. Młodzi recytatorzy pokazali klasę

Jurajska Liga Tenisowa rusza z zapisami. Amatorzy zagrają w dwóch miastach

W Podlesicach podpisali porozumienie, które ma ratować sekundy i życie

