Policjanci poszukują zaginionej Jolanty Gumułki. Mieszkanka Zawiercia 31 lipca br. miała wrócić do domu. Do chwili obecnej nie dotarła. Wszelkie informacje, które mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, prosimy kierować pod numer tel. 47 85 382 55 lub telefon alarmowy 112.

Zaginiona kobieta to 38-letnia Jolanta Gumułka. Mieszkanka Zawiercia w dniu 31 lipca br. miała wrócić do domu. Do tej chwili nie powróciła. Nie ma z nią kontaktu.

Zaginiona Jolanta Gumułka ma 168 cm wzrostu i szczupła sylwetkę ciała, czarne proste włosy do połowy ramion i brązowe oczy. Ubrana była w różową koszulkę na ramiączkach, niebieskie lub białe jeansowe spodenki oraz niebieski klapki.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu poszukiwanej kobiety proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu pod numerem telefonu 47 85 382 55, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej (zaginionej) po ustaleniu miejsca pobytu lub uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.