KPP w Zawierciu: Znalezione kluczyki
W małym mieście jakim jest Zawiercie, każdy gest solidarności ma wielkie znaczenie. Tym razem to uczciwy znalazca kluczyków samochodowych pokazuje, jak ważna jest wzajemna pomoc. Czy klucze, które zaginęły jak igła w stogu siana, znajdą drogę powrotną do właściciela?
  • Znalezisko kluczyków samochodowych w Zawierciu.
  • Apel o kontakt z właścicielem zguby.
  • Kontakt do oficera prowadzącego sprawę.

W sercu Zawiercia, na jednej z jego ulic, doszło do niecodziennej sytuacji. Pewien mieszkaniec, przechadzając się po mieście, natrafił na zagubione kluczyki samochodowe. Postanowił on zadziałać wzorowo i przekazał znalezisko do najbliższej Komendy Powiatowej Policji, mając nadzieję, że klucze wrócą do rąk prawowitego właściciela.

Jeśli ktoś z mieszkańców Zawiercia lub okolic zgubił ostatnio klucze do samochodu, może odetchnąć z ulgą. Szansa na odzyskanie zguby jest na wyciągnięcie ręki. Policja w Zawierciu zaapelowała do mieszkańców o kontakt, aby móc jak najszybciej zwrócić kluczyki właścicielowi.

Osobą odpowiedzialną za prowadzenie tej sprawy jest mł. asp. Grzegorz Dudek. Wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje dotyczące zguby, zachęca się do kontaktu telefonicznego pod numerem 696 444 394 lub stacjonarnym 47 85 352 55. Można również skorzystać z kontaktu mailowego, wysyłając wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Warto podkreślić, że takie sytuacje utwierdzają nas w przekonaniu, iż w naszej społeczności nie brakuje osób gotowych do niesienia pomocy. To piękne, że wśród nas są ludzie, którzy swoim postępowaniem inspirują innych do działania na rzecz wspólnego dobra.


Na podst. KPP w Zawierciu