Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zawiercie

09 czerwca br. około 20.00 na drodze krajowej nr 78 w Szczekocinach przy ul. Krakowskiej, doszło do wypadku drogowego z udziałem motocykla. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala. Świadkowie tego wypadku oraz osoby mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia, a także osoby, których pojazdy były wyposażone w rejestratory obrazów, proszone są o kontakt z dyżurnym zawierciańskiej komendy tel. 47 85 35 255.

W środę 09 czerwca br. około godziny 20.00 w Szczekocinach na ul. Krakowskiej miał miejsce wypadek drogowy z udziałem motocykla. Kierujący na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i upadł jezdnię. Niestety w wyniku tego zdarzenia kierujący motocyklem trafił do szpitala.
Świadkowie tego wypadku oraz osoby mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia, a także osoby, których pojazdy były wyposażone w rejestratory obrazów, proszone są o kontakt z prowadzącą sprawę mł.asp. Katarzyną Świebodą tel. 47 85 35 233 lub dyżurnym zawierciańskiej komendy tel. 47 85 35 255.