Zawierciańscy policjanci poszukują Adriana Klosa. 38-latek wyjechał do pracy za granicą. Ostatni kontakt telefoniczny z mężczyzną miał miejsce 26-go maja br. Wszelkie informacje, które mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mieszkańca gminy Szczekociny, prosimy kierować pod numer tel. 47 85 382 55 lub telefon alarmowy 112.

38-latek w dniu 20-go maja br. wyjechał z domu do pracy w Belgii. Bliscy ostatni raz rozmawiali z nim w godzinach rannych 26-go mają br. Mężczyzna twierdził, że dojechał na miejsce. Od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu.
 
Mieszkaniec Rędzin ma około 170 cm wzrostu, krępą sylwetkę i ciemne, krótkie włosy. Na czole ma delikatną bliznę po rozcięciu. Nosi okulary. Może być ubrany w szarą rozsuwaną bluzę, niebieski jeansowe spodnie i sportowe buty koloru ciemnoniebieskiego.
 

szystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu pod numerem telefonu 47 85 382 55, bądź z najbliższą jednostką Policji - telefon 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas”, zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!
Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej (zaginionej) po ustaleniu miejsca pobytu lub uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.