Strefa kibica w Parku Miejskim na Euro 2024 z zakazem alkoholu
Już za kilka dni mieszkańcy Zawiercia będą mogli wspólnie kibicować piłkarzom podczas Mistrzostw Europy. W różnych częściach miasta powstaną strefy kibica, w których zaplanowano transmisje meczów Euro2024. Sprawdź, gdzie możesz dołączyć do wspólnego dopingowania i jak wygląda harmonogram spotkań na najbliższy weekend.
  1. Strefy kibica w kilku lokalizacjach
  2. Transmisje meczów na telebimie
  3. Strefa rodzinna w Parku Miejskim
  4. Harmonogram spotkań na weekend

W nadchodzący weekend mieszkańcy Zawiercia będą mieli okazję wspólnie przeżywać emocje związane z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. W kilku miejscach w mieście powstaną specjalne strefy kibica, gdzie na telebimach będą transmitowane mecze. Jednym z takich miejsc jest Park Miejski, gdzie dzięki inicjatywie OSiR Zawiercie pojawi się telebim. To strefa rodzinna, zlokalizowana obok popularnej Bocianówki, w której obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu.

Warto podkreślić, że w sobotę strefa kibica w Parku Miejskim będzie częścią Pikniku Ekologicznego, który jest skierowany do całych rodzin. Organizatorzy zapraszają na wspólne oglądanie meczów oraz udział w dodatkowych atrakcjach związanych z ekologią.

Do wspólnego kibicowania zapraszają także inne lokalizacje: Strefa Kibica EURO 2024 / Zawiercie - Przyjaźń, OSP Zawiercie-Bzów oraz Chicago Bar & Restaurant. Każde z tych miejsc przygotowało specjalne strefy, gdzie miłośnicy piłki nożnej będą mogli śledzić rozgrywki.

Harmonogram spotkań na najbliższy weekend (14-16 czerwca):

Piątek, 14 czerwca:

Niemcy – Szkocja (godz. 21)

Sobota, 15 czerwca:

Węgry - Szwajcaria (godz. 15, w ramach Pikniku Ekologicznego)

Hiszpania - Chorwacja (godz. 18, w ramach Pikniku Ekologicznego)

Włochy - Albania (godz. 21)

Niedziela, 16 czerwca:

Polska - Holandia (godz. 15)

Słowenia - Dania (godz. 18)

Serbia - Anglia (godz. 21)

Strefy kibica to doskonała okazja, aby wspólnie z innymi mieszkańcami przeżyć sportowe emocje i wspierać ulubione drużyny. Nie przegapcie szansy na integrację i wspólne świętowanie piłkarskich sukcesów!


UM Zawiercie