Odeszła aspirant sztabowy Michał Tyrka - pożegnaliśmy go z żalem
Z głębokim smutkiem informujemy o śmierci aspiranta sztabowego Michała Tyrki, który po długiej walce z chorobą odszedł 4 czerwca. Był on nie tylko oddanym funkcjonariuszem, ale również sympatycznym kolegą, którego brak odczują nie tylko współpracownicy, ale i cała społeczność. Wyrazy współczucia składamy rodzinie oraz najbliższym Michała.

Odejście Michała Tyrki: wspólne pożegnanie w sobotę

W minioną sobotę mieszkańcy oraz policjanci z Zawiercia zebrali się, aby pożegnać aspiranta sztabowego Michała Tyrkę. Michał zmarł 4 czerwca po długiej i wyczerpującej walce z chorobą. Miał zaledwie 46 lat. Wspólne pożegnanie w sobotę było momentem zadumy i refleksji nad jego życiem i pracą.

Kariera zawodowa i służba w policji

Michał Tyrka rozpoczął swoją służbę w policji w lipcu 2004 roku. Od samego początku swojej kariery związany był z Komendą Powiatową Policji w Zawierciu. W październiku 2007 roku zaczął pracę w wydziale do walki z przestępczością gospodarczą. Jego zaangażowanie i profesjonalizm były wielokrotnie doceniane przez współpracowników i przełożonych.

Wspomnienia kolegów i bliskich

Koledzy Michała wspominają go jako osobę otwartą, sympatyczną i z dużym poczuciem humoru. Jego dystans do siebie i pozytywne podejście do życia sprawiały, że był lubiany i szanowany przez wszystkich, którzy mieli okazję z nim pracować. Jego śmierć jest ogromną stratą nie tylko dla rodziny, ale również dla całej społeczności, której służył przez wiele lat.

Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich

W obliczu tej tragicznej straty, składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia rodzinie, przyjaciołom oraz wszystkim, którzy znali Michała Tyrkę. Jego odejście pozostawia pustkę, którą trudno będzie wypełnić. Pamięć o nim pozostanie żywa w sercach tych, którzy mieli zaszczyt go znać i z nim pracować.


Według informacji z: KPP w Zawierciu