Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zawiercie

Policjanci ze Szczekocin ustalają sprawców, którzy skradli quada marki CAN-AM. Żółty quad został wyprodukowany w 2016 roku i był wyposażony w silnik o pojemności 570 cm³. Do kradzieży doszło w nocy 16 marca br. w miejscowości Rokitno. Wszelkie informacje mogące pomóc w odzyskaniu utraconego pojazdu prosimy kierować pod nr tel: 32 67 38 255 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do przestępstwa doszło w sobotę około godz. 3.00 w nocy na terenie ogrodzonego zakładu w Rokitnie. Quad marki Can-Am Outlander 570 był zaparkowany pod drewnianą wiatą. Sprawcy przecięli ogrodzenie a następnie załadowali quada na samochód dostawczy.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy, jak również miejsca ukrycia skradzionego pojazdu prosimy kierować pod nr tel: (34) 34 59 510 lub (32) 67 38 255. Informacje można także przekazać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!