Policjanci poszukują zaginionego Krzysztofa Odyjasa. Mieszkaniec Zawiercia w dniu 31 sierpnia br. wyjechał do pracy do Niemiec. Ostatni kontakt z zaginionym nawiązano 9 września br. Od tamtej pory nie odezwał się do bliskich. Wczoraj zgłoszono jego zaginięcie. Wszelkie informacje, które mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, prosimy kierować pod numer tel. 47 85 382 55 lub telefon alarmowy 112.

Ostatni raz zaginionego Krzysztofa Odyjasa widziano 31 sierpnia br. około godziny 17:30 w rejonie stacji benzynowej przy ulicy Paderewskiego w Zawierciu, gdzie wsiadał do autokaru. Mężczyzna miał wyjechać do pracy do Niemiec. Ostatni kontakt z 18-latkiem nawiązano 9 września br. Od tamtej pory nie odezwał się do bliskich. Wczoraj zgłoszono jego zaginięcie.

Zaginiony mieszkaniec Zawiercia ma 168 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę i krótkie, czarne i proste włosy. Mężczyzna wsiadając do autokaru ubrany był w brązowe jeansy, niebieską dresową bluzę i białe sportowe buty.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu poszukiwanego mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu pod numerem telefonu 47 85 382 55, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej (zaginionej) po ustaleniu miejsca pobytu lub uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.