W dniu 01 czerwca br. w godz. 16.00 – 19.00 na maluchów będzie czekało szereg atrakcji. To już czwarte takie spotkanie z policjantami, zorganizowane w związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony jest od 1950 roku. Pierwszy dzień czerwca, to wyjątkowa data dla każdego malucha, dlatego z myślą o najmłodszych zawierciańscy policjanci organizują po raz czwarty Dzień Otwarty Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

Na dzieci czekać będzie wiele atrakcji. Mali goście będą mogli zobaczyć nie tylko radiowóz i policyjne motocykle, ale także sprzęt, jakim dysponują mundurowi. Zajrzą do strzelnicy multimedialnej i dowiedzą się na czym polega ujawnianie śladów, a po jednostce oprowadzać ich będzie Sznupek – maskotka śląskiej Policji.

Najmłodszych mieszkańców naszego powiatu i ich opiekunów zapraszamy 01 czerwca br. w godzinach 16:00 – 19:00, po wcześniejszej rejestracji pod numerem telefonu: 47 85 352 10, pod którym udzielane są także szczegółowe informacje dotyczące przedsięwzięcia. Ilość miejsc ograniczona.