Wzruszenie, podziękowania i życzenia – tak można opisać dzisiejszą uroczystość pożegnania pięciu policjantów. Po wieloletniej służbie na zasłużoną emeryturę odeszli funkcjonariusze z zawierciańskiej komendy oraz podległego komisariatu w Szczekocinach.

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Zawierciu odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której pożegnano pięciu policjantów.

Dotychczasowy Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego – asp. szt. Krzysztof Łapaj, Dyżurny – asp. szt. Michał Konieczniak i Zastępca Dyżurnego – asp. szt. Rafał Popiół, Starszy Dzielnicowy – asp. szt. Jarosław Jurczyński z zawierciańskiej jednostki, a także specjalista Zespołu Kryminalnego komisariatu w Szczekocinach – asp. szt. Karol Domagała odeszli na zasłużoną emeryturę.

Komendant Powiatowy Policji w Zawierciu insp. Jacek Kurdybelski wraz z I Zastępcą mł. insp. Arkadiuszem Miśtą podziękowali nie tylko za wieloletnią wzorową służbę, ale także za zaangażowanie w podejmowane podczas niej czynności. Życzyli zdrowia i odpoczynku, a także realizacji pasji i wszelkiej pomyślności.

W ramach podziękowania za wieloletnią współpracę, w imieniu swoim, policjantek, policjantów, a także pracowników cywilnych, kierownictwo zawierciańskiego garnizonu przekazało symboliczne grawertony.

W uroczystości wzięła udział kadra kierownicza zawierciańskiego garnizonu. Wydarzenie z uwagi na panującą epidemię miało skromny charakter i odbywało się z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.