Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zawiercie

Biżuteria damska dla minimalistki

Projektanci biżuterii w tym sezonie przygotowali tak duży wybór damskie biżuterii, że każda kobieta (niezależnie od stylu jaki preferuje) powinna znaleźć dodatki odpowiednie dla siebie. Poniżej przedstawiamy propozycje ozdób, które będą pasowały do stylizacji minimalistycznych.

Bransoletki idealne dla minimalistki

Kobiety preferujące minimalistyczny styl bardzo chętnie sięgają po bransoeltki. Dużym zainteresowaniem wśród nich cieszą się bransoletki typu bangle (które idealnie nadają się pod grawer), czy też proste bransoletki z łańcucha. Zwolenniczki minimalistycznego stylu nie lubią nadmiernej ilości ozdób, jednak bardzo cenią sobie ponadczasowe perły. Sposobem na podkreślenie minimalistycznej kreacji może być również bransoleta z medalionów wykonana ze stali szlachetnej w kolorze srebra lub złota.

Naszyjniki, które nadadzą charakteru prostym kreacjom

Minimalistki często podkreślają swoje kreacje naszyjnikami z łańcucha. Doskonałym uzupełnieniem minimalistycznej kreacji będzie też naszyjnik z literką zawieszony na cienkim łańcuszku. Ciekawą propozycją na wieczór może być elegancki naszyjnik z pereł hodowlanych. Kobiety szukające biżuterii wyjątkowej chętnie decydują się na zakup minimalistycznych naszyjników w formie cienkiej, prostokątnej blaszki (na której wykonuje się grawer) zawieszonej na eleganckim, stalowym łańcuszku.

Kolczyki – stylowe i subtelne

W minimalistycznych stylizacjach nie powinno zabraknąć kolczyków. Warto zwrócić uwagę na proste kolczyki z łańcucha, duże i efektowne kolczyki koła. Wiele minimalistek stawia na drobne, a jednocześnie eleganckie kolczyki-sztyfty z błyszczącymi cyrkoniami. Jeżeli chcemy, możemy zdecydować się nawet na kolczyki ozdobne, które przyciągają spojrzenia. Gdy zależy nam na minimalistycznym wizerunku, lepiej jest poprzestać na jednym ozdobnym elemencie. Przykładowo, gdy decydujemy się na duże, ażurowe kolczyki, zrezygnujmy z ozdobnego naszyjnika i bransolety.

Obrączki, które podkreślą wypielęgnowane dłonie

Zwolenniczki minimalizmu często rezygnują z ozdobnych pierścionków na rzecz obrączek. W tym sezonie dużą popularnością cieszą się obrączki otwarte, które pozwalają na swobodną regulację rozmiaru (są one idealną biżuterią dla kobiet, które mają problemy z wahaniami wagi lub skłonności do obrzęków – obrączkę można w dowolnym momencie poluzować lub zwęzić). Przepiękne, a jednocześnie subtelne są stalowe obrączki z cyrkoniami.

Charmsy, dla kobiet lubiących zmiany

Kobiety, które chciałyby codziennie cieszyć się inną biżuterią, chętnie sięgają po charmsy, czyli zawieszki do bransoletek. Obecnie znajdziemy szeroki wybór charmsów, które znakomicie pasują do minimalistycznego stylu.

Łańcuszki i łańcuchy, które pasują do wszystkiego

Dodatkiem, który sprawdzi się w każdej minimalistycznej stylizacji jest łańcuszek damski. Łańcuszki i łańcuchy znakomicie prezentują się samodzielnie. Równie dobrze można nosić je z dowolnymi ozdobami. Warto jest wybierać tego typu biżuterię wykonaną ze stali szlachetnej, gdyż jest bardzo wytrzymała i bezpieczna dla alergików.